ARAMERAS PICERIA

Kryefaqe | Piceria

ARAMERAS PICERIA

"Piceria Arameras: Një pjesë e Italisë buzë detit"

Mirësevini në Picerinë Arameras, ku thelbi i Italisë takon bukurinë e Rivierës Shqiptare. E vendosur në mjedisin piktoresk të Ksamilit, piceria jonë ofron një udhëtim të këndshëm kulinarie me çdo pjesë. Menuja jonë përmban një shumëllojshmëri të picave të punuara me dorë të bëra me përbërësit më të freskët. Nga Margherita klasike te krijimet gustator të mbushura me prodhime vendase dhe djathëra italianë premium, çdo picë përgatitet me kujdes dhe piqet deri në perfeksion në furrën tonë me dru.

Na Kontaktoni »
0%