Rreth Arameras Resort

Kryefaqe | Rreth Nesh

HOTEL DHE RESORT LUKS

Resorti perfekt ne Ksamil

Mirësevini në Arameras Resort Ksamil, ku luksi takon natyrën në zemër të rivierës shqiptare. I vendosur në qytetin piktoresk të Ksamilit, resorti ynë ofron një përzierje të pashoqe komoditeti dhe elegance. duke e bërë atë destinacionin e përsosur për ata që kërkojnë një arratisje të qetë dhe të paharrueshme.

I vendosur në Ksamil, pak hapa nga Ksamil Beach 9, Arameras Beach Resort ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Ndër lehtësitë e kësaj prone janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas. Disa njësi në pronë përfshijnë një ballkon me pamje nga deti.


Na Kontaktoni »